DABAS KONCERTZĀLE | Viendienīte jautā, mēs atbildam
58094
single,single-post,postid-58094,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Viendienīte jautā, mēs atbildam

Viendienīte jautā, mēs atbildam

google-aptauja

APTAUJA 
Šī gada Dabas koncertzāle veltīta mazam, bet ņipram ūdens kukainim – Viendienītei. Noteikti, ka esi tās redzējis, siltos vasaras vakaros pie dažādām ūdenstilpnēm Viendienītes dejo savu ierasto deju – iedomātā vertikālā līnijā ceļas augšup un tad planē lejup.

Ja ūdens tuvumā esi pamanījis Viendienītes, tas nozīmē, ka ūdens ir tīrs. Viendienītes ir jutīgas pret ūdens piesārņojumu, izvēlas dzīvot tikai tīrā un tekošā ūdenī, arī savus kāpurus, kas starp citu ir nozīmīgi zivju barībā, “izmitina” tikai tīros ūdeņos.

Viendienītes dzīvi var sadalīt vairākas stadijās. Visilgāk savu dzīvi tā pavada kāpura stadijā. Savukārt pieauguša kukaiņa mūžs ir ļoti īss – visbiežāk vien 24 stundas, un tajā ir jāpaspēj sameklēt dzīves draugs un jārada pēcnācēji.

Saistībā ar šo, Viendienīte un arī mēs, Dabas koncertzāles komanda, vēlamies dzirdēt Tavu atbildi par mūža īslaicību un tā piepildījumu. Priecāsimies, ja aizpildīsi šo anketu un atbildēsi uz jautājumiem.
Vasaras beigās prezentēsim mūsu nelielā pētījuma rezultātus.

Birkas:
Nav komentāru

Komentēt