DABAS KONCERTZĀLE | 2017 : Lumbricus terrestris – mūzika
55994
page,page-id-55994,page-child,parent-pageid-50694,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

2017 : Lumbricus terrestris – mūzika

Dižslieka

Pazeme ir auglīga. Tur atrodas augu saknes, kas baro augus uz zemes un reizē arī visu dzīvo radību. Tā uztur un tur visu, kas atrodas virspusē, tā ir kā pamati mājai, kā pamati dzīvai Dabai.

Tumšo pazemi apdzīvo arī dižslieka Lumbricus terrestris. Zemes tārps, kas nes auglību katram no mums jau neskaitāmus miljonus gadu. No jūras tārpiem iznākusi sauszemē, zaudējusi atmiņu par brīvajiem ūdeņiem, atmiņu par kājām un acīm, tā kļuvusi par kustīgo pazemes daļu, dodot zemei elpu. Slieka ir augiem mamma – augsnes barotāja, kaku akmeņu kalēja, zemes alotāja un lietus drenētāja, gaisa pumpētāja zemei. Pazemes plaušas, kas cilvēka acīm neredzami kustina visu pasauli.

Šis ir stāsts par to, kas cilvēkam liekas primitīvs, kas alo zemi un kaļ akmeņu koprolītus. Šis ir stāsts, ka Primitīvisms ir Vērtība!

MŪZIĶI

Andris Sējāns /vokāls, taustiņi/
Reinis Sējāns /taustiņi, perkusijas, ģitāra/
Ingus Ulmanis /vokāls, ģitāra/
Kaspars Tobis /taustiņa/
Aigars Voitišķis /ģitāra/
Anrijs Grinbergs /bungas/

MIKSĒTS UN MASTERĒTS:

Gints Sola

CD DIZAINS:

Marika Latsone

BIRKAS:

Noskaņu, eksperimentāla, instrumentāla, Latvija.

IZDOTS:

28.06.2017

NOPIRKT ŠO MŪZIKU