DABAS KONCERTZĀLE | Dabas koncertzāles skatīšanās Mežaparka Lielajā Dziesmusvētku estrādē
59677
single,single-post,postid-59677,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
DK-RigasMezi

Dabas koncertzāles skatīšanās Mežaparka Lielajā Dziesmusvētku estrādē

SIA “Rīgas meži” sadarbībā ar Dabas koncertzāli aicina skatīties šī gada Dabas koncertzāles koncertfilmu “Geastrum. Basas kājas” kopīgi jaunajā Mežaparka lielajā Dziesmusvētku estrādē 2020.gada 1.augustā. Ieeja estrādes teritorijā sākot ar 19:00.

 

Ņemot vērā valstī noteiktos un spēkā esošos ierobežojumus Covid-19 vīrusa dēļ, apmeklētāju skaits šajā pasākumā ir ierobežots līdz 1000 cilvēkiem. Lai nodrošinātu apmeklētāju skaita kontroli, ieeja estrādes teritorijā būs iespējama tikai tiem, kas savlaicīgi būs reģistrējušies šim pasākumam un uzrādīs izdrukātu vai elektronisku (savā viedierīcē) reģistrācijas apliecinājumu.

 

Aicinām Dabas koncertzāles draugus, kas vēlas apmeklēt šo pasākumu laicīgi reģistrēties aizpildot vienkāršu reģistrācijas formu, norādot savu e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts reģistrācijas apliecinājums. Reģistrēties iespējams nospiežot uz šo saiti: https://forms.gle/V6sRAo4py2EVWp5S8 . Sasniedzot noteikto 1000 cilvēku limitu reģistrācija pasākumam tiks pārtraukta.

 

Mašīnas var novietot bezmaksas stāvvietā Meža prospektā 5. Ieeja estrādes teritorijā notiks pa vārtiem NR.5. Ņemam līdzi segas uz kā sēdēt, kā ierasts Dabas koncertzāles pasākumos.

 

Tiekamies Mežaparka Lielajā Dziesmusvētku estrādē!

Rīgas meži[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nav komentāru

Komentēt