DABAS KONCERTZĀLE | Dabas koncertzāles noslēdzošā performance Burtnieku novada palieņu pļavās 30.jūnijā
56433
single,single-post,postid-56433,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Dabas koncertzāles noslēdzošā performance Burtnieku novada palieņu pļavās 30.jūnijā

Dabas koncertzāles noslēdzošā performance Burtnieku novada palieņu pļavās 30.jūnijā

Dabas koncertzāle, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, informē par šī gada dabas, mūzikas, mākslas un video performancēm, kas veltīta šī gada bezmugurkaulniekam – augsnes dižsliekai. Izskaņas performance gaidāma jau šo piektdien, 30.jūnijā Burtnieku novada palieņu pļavās. Precīzas koordinātas pievienotas pielikumā un šajā linkā: http://ej.uz/DK-Burtnieki_karte.

Vislielākā slieku daudzveidība un kopējais skaits konstatēts upju un ezeru palienēs – mitrājos, kas regulāri pārplūst. Tāpēc arī Dabas koncertzāles 2017. gada koncertu vietas izvēlētas palienu pļavās. Kā ierasts, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, būs arī zinātnes un izziņas darbnīcas, kurās varēs iegūt plašāku informāciju par slieku ikdienu un nozīmi ekosistēmā. Tās sāksies no plkst.19.00 un būs atvērtas apmēram līdz plkst. 22.45, bet koncerta sākums gaidāms neilgi pēc saulrieta.

„Skatuve/paviljons pasākumam veidota kā vides mākslas objekts, kas sevī apvieno arhitektūru, mūziku, zinātni, gaismas un video instalāciju,” norāda scenogrāfijas autors, arhitekts Didzis Jaunzems. Tā ir apļveida platforma, kas novietota 45 grādu leņķī un kalpo kā milzīgs video projekciju ekrāns, kā portāls, caur kuru tiek izzināta pazemes pasaule un augsnes dižslieka – 2017. gada Dabas koncertzāles varonis. Savukārt, aiz portāla četros stāvos izvietoti mūziķi, kas skatītājiem redzami caur trīs atvērumiem apļa virsmā.

Atgādinām, ka Dabas koncertzāle notiek brīvā dabā un, lai pilnvērtīgi – bez rūpēm un raizēm izbaudītu vakaru, aicinām paņemt līdzi pārnēsājamos krēslus, kā arī parūpēties par siltākām drēbēm – vasaras naktis vēl nav tik iesilušas.

Informācijai, plānojot apmeklēt Dabas koncertzāli, atgādinām, ka būs nodrošinātas arī telts vietas tiem, kam labāk patīk nakts miers zem skaidrām debesīm. Bet Burtnieku novadā un blakus novados iespējams izmantot viesu māju pakalpojumus.
Dabas Koncertzāles koncerti notiek brīvā dabā, un ieeja ir bezmaksas. Aktuālajai informācijai sekojiet līdzi Dabas koncertzāles mājas lapā – www.dabaskoncertzale.lv un sociālajos tīklos, kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapā www.daba.gov.lv/. Projekts tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

 

DK2017karte_Burtnieki

Nav komentāru

Komentēt