DABAS KONCERTZĀLE | Dabas koncertzāles albums “Geastrum. Basas kājas” pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs
59889
single,single-post,postid-59889,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
geastrum-albums

Dabas koncertzāles albums “Geastrum. Basas kājas” pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs

Koncertfilmas “Geastrum. Basas kājas” muzikālais stāsts ir pieejams arī audio formātā populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – Spotify, Apple Music, Bandcamp, Tidal, Youtube Music un citos.

 

Muzikālā stāsta koncepciju un stāstu “Basas kājas”, kas norāda uz domu par cilvēku cenšanos sajust, ieraudzīt un saklausīt, radījuši Andris Sējāns un Ingus Ulmanis. Mūzikas autori ir Andris Sējāns, Ingus Ulmanis, Kaspars Tobis, Aigars Voitišķis, Anrijs Grinbergs un Rūdolfs Macats. Ierakstā piedalījās arī pūšamo instrumentu mūziķi – Uldis Ziediņš (tenors, trombons), Gatis Gorkuša (trompete), Kalvis Etkins (mežrags), Raivis Magūrs (tuba). Mūzikas ieraksta producents – Gints Sola.

 

Mūziķis Ingus Ulmanis: “Tieši šobrīd, šajā neparastajā 2020. gadā, mūsdienu cilvēks saprot, cik nelielu daļu no visas dzīvās pasaules mēs – cilvēki – aizņemam un cik ātri mainās sasteigtās ikdienas prioritātes. Dabas koncertzāles šīgada varonis – zemeszvaigzne – ir kā saziņas objekts ar “Pelēko karaļvalsti”, ko zinātniskajā pasaulē sauc par micēliju. Tā ir vesela fantastika, ko mums nākas atklāt lielajā dabas kopsakarā, to respektējot un reizē piedzīvojot neparastu ceļojumu pa hifu izveidotajām pazemes maģistrālēm.”

 

Koncertfilma “Geastrum. Basas kājas” ir skatāma šeit.

Noklausies arī stāstu “Basas kājas”!

 

Materiāls tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Valkas novada atbalstu.

Birkas:
Nav komentāru

Komentēt