DABAS KONCERTZĀLE | Dabas koncertzāle atver “Mobilly” kontu ziedojumiem
55618
single,single-post,postid-55618,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Dabas koncertzāle atver “Mobilly” kontu ziedojumiem

mobilly

Dabas koncertzāle atver “Mobilly” kontu ziedojumiem

“Dabas koncertzāle” jau 11 gadus veido dabas, mākslas, mūzikas, zinātnes video mākslas un dramaturģijas simbiozes uzvedumus, kuros ar inovatīvu un veiksmīgu veidu pievērš sabiedrības uzmanību Latvijas dabas aizsardzībai un problēmjautājumiem.
Bezmaksas performances katru gadu apmeklē vairāki tūkstoši gan Latvijas iedzīvotāju, gan ārzemju viesu. Aptuveni 80% apmeklētāju atzīst, ka pateicoties Dabas koncertzālei viņi ir ieguvuši vairāk zināšanu dabas aizsardzībā un tādējādi tie ir motivēti veikt kādu dabai draudzīgu rīcību. Par šo inovatīvo veidu kā pievērst sabiedrības uzmanību dabas problēmjautājumiem caur mūziku, dzeju un vizuālo mākslu, Dabas koncertzāle šī gada maijā ieguva prestižo “Nature 2000” gada balvu komunikācijas kategorijā.

Turpinot iesākto un neapstājoties pie sasniegtā, Dabas koncertzāle no šodienas aicina iesaistīties ikvienu interesentu “ceļā uz jaunām virsotnēm”, un kļūt par Dabas koncertzāles atbalstītāju, veicot ziedojumu.
Ziedot var:

  • izmantojot “Mobilly” aplikāciju (sūtot īsziņu uz 1859: PAY (SUMMA) DABA Piemēram, PAY 3 DABA). Vairāk informācijas – www.mobilly.lv
  • veicot pārskaitījumu uz bankas kontu: biedrība ‘Dabas koncertzāle’, reģistrācijas numurs 40008167295, LV16HABA0551029552525.
  • Atbalstīt Dabas koncertzāles darbību var arī iegādājoties Dabas koncertzāles mūzikas un video ierakstus, vai nu DK pasākuma vietā, vai nopērkot digitālā veidā šeit: http://natureconcerthall.bandcamp.com

Par ziedotajiem līdzekļiem Dabas koncertzāle turpinās veidot bezmaksas multimediālus pasākumus.
Dabas koncertzāles pasākumus iespējams rīkot bezmaksas pateicoties sadarbībai ar vairākām pašvaldībām un pastāvīgiem atbalstītājiem – Latvijas vides aizsardzības fondu, Dabas aizsardzības pārvaldi, kura kopā ar brīvprātīgajiem katru gadu nodrošina zinātniskās laboratorijas un izzinošas darbnīcas un Valsts kultūrkapitāla fondu. Zinātniskajām darbnīcām atbalstu devušas arī – Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Latvijas Ornitologu biedrība, Latvija Hidroekoloģijas institūts, Latgales zoodārzs, Daugavpils Universitāte, Latvijas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte.
Tāpat esam pateicīgi par līdzfinansējumu pašvaldībām – Aizkraukles novadam, Alūksnes novadam, Daugavpils novadam, Demenes pagastam, Engures novadam, Ikšķiles novadam, Jelgavas novadam, Liepājai, Limbažu novadam, Lūznavas pagastam, Mazsalacai, Mērsragam, Nīcas novadam, Ogrei, Raunai, Rēzeknes novadam, Salacgrīvai, Siguldai, Strenčiem, Valmierai, Valkai un Viļķenes pagastam.
Kā arī pateicamies privātā sektora atbalstītājiem – SIA ‘CEMEX’, AS ‘Latvijas Finieris’, SIA ‘RBS Skals’, SIA ‘VentEko’, SIA ‘ZAAO’, SIA ‘Zaļā josta’, SIA ‘Skonto būve’, Mērsraga ostas pārvaldei, SIA ‘Bergvik Skog’, A/S ‘Latvijas Gāze’, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātam, izmantojot EEZ un Norvēģijas finanšu instrumenta finansējumu.

Nav komentāru

Komentēt