DABAS KONCERTZĀLE | Atbalsti “Dabas koncertzāli” ar “Mobilly” kontu ziedojumiem
56116
single,single-post,postid-56116,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor child-child-ver-1.0.0,vigor-ver-1.6.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Atbalsti “Dabas koncertzāli” ar “Mobilly” kontu ziedojumiem

Atbalsti “Dabas koncertzāli” ar “Mobilly” kontu ziedojumiem

“Dabas koncertzāle” jau 12 gadus veido dabas, mākslas, mūzikas, zinātnes video mākslas un dramaturģijas simbiozes uzvedumus, kuros ar inovatīvu un veiksmīgu veidu pievērš sabiedrības uzmanību Latvijas dabas aizsardzībai un problēmjautājumiem.

Bezmaksas performances katru gadu apmeklē vairāki tūkstoši gan Latvijas iedzīvotāju, gan ārzemju viesu. Aptuveni 80% apmeklētāju atzīst, ka pateicoties “Dabas koncertzālei” viņi ir ieguvuši vairāk zināšanu dabas aizsardzībā un tādējādi tie ir motivēti veikt kādu dabai draudzīgu rīcību. Par šo inovatīvo veidu kā pievērst sabiedrības uzmanību dabas problēmjautājumiem caur mūziku, dzeju un vizuālo mākslu, “Dabas koncertzāle” pagājušajā gadā ieguva prestižo “Natura 2000” balvu komunikācijas kategorijā.

Turpinot iesākto un neapstājoties pie sasniegtā, “Dabas koncertzāle” aicina iesaistīties ikvienu interesentu „ceļā uz jaunām virsotnēm”, un kļūt par “Dabas koncertzāles” atbalstītāju, veicot ziedojumu.

 

Ziedot var:

  • izmantojot “Mobilly” aplikāciju (sūtot īsziņu uz 1859: PAY (SUMMA) DABA Piemēram, PAY 3 DABA).
  • veicot pārskaitījumu uz bankas kontu: biedrība “Dabas koncertzāle”, reģistrācijas numurs 40008167295,
  • Atbalstīt “Dabas koncertzāles” darbību var arī iegādājoties „Dabas koncertzāles” mūzikas un video ierakstus, vai nu DK pasākumu vietās, vai nopērkot digitālā veidā šeit: www.natureconcerthall.bandcamp.com

 

Par ziedotajiem līdzekļiem “Dabas koncertzāle” turpinās veidot bezmaksas multimediālus pasākumus.

“Dabas koncertzāles” pasākumus iespējams rīkot bezmaksas pateicoties sadarbībai ar vairākām pašvaldībām un pastāvīgiem atbalstītājiem – Latvijas vides aizsardzības fondu, Dabas aizsardzības pārvaldi, kura kopā ar brīvprātīgajiem katru gadu nodrošina zinātniskās laboratorijas un izzinošas darbnīcas.

Birkas:
Nav komentāru

Komentēt